Уряд виділив ще одну категорію пільговиків: хто отримав право на додаткові виплати від держави

В Україні розширено список отримувачів пільг. Відтепер право на додаткові соціальні гарантії від держави матимуть добровольці, що служать в теробороні, та члени їхніх сімей. Кабмін назвав випадки, в яких ці пільговики матимуть право на додаткові виплати від держави.

Уряд  виділив ще одну категорію пільговиків: хто отримав право на додаткові виплати від держави - today.ua

Про це повідомила прес-служба Мінветеранів.

Зокрема, добровольців сил тероборони прирівняють до учасників бойових дій. Отже, внаслідок отримання поранення та інвалідності під час виконання військового обов'язку вони матимуть право на такі самі виплати, що й учасники ЗСУ, які постраждали у ході військових дій.

"Добровольці Сил територіальної оборони Збройних сил України, члени добровольчих формувань територіальних громад матимуть можливість отримати грошові виплати, що передбачені в разі поранення та інвалідності внаслідок військової агресії рф проти України, а в разі загибелі – члени їхніх родин отримають одноразову грошову допомогу", - пишуть у повідомленні.

Крім одноразової допомоги при загибелі добровольця тероборони, члени його сім'ї також матимуть право на всі пільги, котрі встановлені державою для членів сімей загиблих учасників бойових дій.

Нагадаємо, служба в теробороні, дає право її учасникам на певну зарплату, пільги, а також в подальшому на пільгову пенсію.

ДЖЕРЕЛОukrinform.ua