Укрзалізниця запустить новий потяг у Польщу: хто зможе придбати квитки

Укрзалізниця запустить новий потяг за маршрутом Київ-Варшава. Тестовий рейс вирушить уже 31 травня. Якщо польська сторона схвалить заїзд, то це дозволить у 2-3 рази збільшити пасажиропотік між двома країнами.

Укрзалізниця запустить новий потяг у Польщу: хто зможе придбати квитки - today.ua

В УЗ зазначили, що "Київ – Варшава" залишається найдефіцитнішим напрямком з початку війни, на який вічно не вистачає квитків. Кількість запитів від пасажирів у 10 разів перевищує пропозицію місць. Справа в тому, що польські залізничники пропускають за цим маршрутом лише спеціальні вагони більш вузького габариту RIC, що мають тримісні купе. Таких вагонів в Україні не багато, тому за раз перевізник може перевозити обмежену кількість пасажирів.

У новому тестовому рейсі було запущено стандартні вагони Укрзалізниці з габаритами 1-ВМ. Саме про використання цих вагонів тривалий час велися переговори між Укрзалізницею та польським регулятором UTK (Urząd Transportu Kolejowego).

Укрзалізниця запустить новий потяг у Польщу: хто зможе придбати квитки

Голова правління Укрзалізниці Євген Лященко зазначив, що було проведено всі необхідні випробування під час яких стандартні вагони безперешкодно долали відстань від Києва до Варшави та назад.

"Сподіваюся, що сьогодні останній тестовий заїзд, після якого ми отримаємо зелене світло від польської сторони. Це дозволить у 2-3 рази збільшити пропозицію місць для прямого сполучення між українською та польською столицями", – заявив представник Укрзалізниці.

Хто та як може купити квитки на поїзд Киев-Варшава

Купити квитки на цей міжнародний потяг можна тільки через мобільний додаток "Укрзалізниці".

Відповідно до вимог, купівля квитків доступна за 20 днів до дати рейсу. Квитки надходять у продаж щоранку о 8:00. Усі квитки суворо іменні, і проїхати ними можуть лише пасажири, чиє ім'я вказано у квитку. Всього з одного облікового запису можна купити за раз не більше 4 квитків.

Укрзалізниця ретельно відстежує усі підозрілі бронювання. У разі нестандартної активності облікового запису купівля квитків на потяг "Київ – Варшава" блокується.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця перейшла на літній графік руху поїздів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com