Укрпошта зробила важливе попередження для своїх клієнтів щодо безпеки відправлень

Клієнти Укрпошти почали скаржитись на незрозумілі повідомлення, які надходять їм на смартфони. Хтось від імені поштового оператора розсилає їм SMS, в яких попереджають щодо проблем із доставкою посилок. Укрпошта закликала своїх користувачів не реагувати на такі розсилки.

Укрпошта зробила важливе попередження для своїх клієнтів щодо безпеки відправлень - today.ua

Як з'ясувалося, це активізувались інтернет-шахраї, які цього разу вирішили "нагріти руки" на клієнтах поштового оператора, пише hvylya, посилаючись на інтернет-сторінку Укрпошти.

"Підкажіть, будь ласка, я отримала таке повідомлення:

"Внаслідок відсутності адреси Ваша посилка не може бути доставлена. Будь ласка, вирішіть цю проблему. Ви можете оновити адресу та зробити новий запит на доставку", - пише клієнтка поштової компанії.

Крім того, в SMS також дають активне посилання, за яким слід перейти, аби зробити новий запит на доставку посилки, що нібито "заблукала" на оперативних просторах Укрпошти.

Клієнтка також наводить номер, з якого прийшло це SMS-повідомлення. Він не схожий на номери українських мобільних операторів.

"Це шахраї?" – поцікавилася жінка.

В Укрпошті підтвердили її здогадку. Зараз дійсно активізувалися шахраї, які вже перепробували немало способів надурити українців, і тепер виступають від імені поштового оператора. Поштовий оператор закликав своїх клієнтів "не вестись" на подібні повідомлення, а також запевнив, що служба інформаційної безпеки компанії вже займається цим питанням.

Укрпошта зробила важливе попередження для своїх клієнтів щодо безпеки відправлень

Крім того, в Укрпошті дали  клієнтам кілька порад, як не стати жертвами аферистів:

  • треба перевіряти адресата. Розсилка шахрайських листів здійснювалася з фальшивої електронної адреси;
  • не варто переходити за сумнівними посиланнями у листі. Єдиний вірний сайт Укрпошти - ukrposhta.ua.
  • у жодному разі не вводити дані своїх банківських карток, не перевіривши безпеку ресурсу. Адже, як тільки користувач вводить дані банківської картки, шахраї отримують доступ до неї. У разі, якщо зловмисники отримали дані картки, слід звернутися до банку, в якому було видано картку, і терміново заблокувати її.

Нагадаємо, з 1 липня Укрпошта має намір відмовитись від однієї зі своїх послуг. Поштовий оператор припиняє операції з бандеролями.

ДЖЕРЕЛОhvylya