“Укрпошта“ змушує людей по кілька годин чекати пенсій на морозі: деталі “реформи“ поштової служби

"Укрпошта" змушує сільських жителів по кілька годин чекати на морозі, поки їм привезуть пенсію. Раніше виплати розносили листоноші, та зараз їх скоротили, і пенсію розносити немає кому.

“Укрпошта“ змушує людей по кілька годин чекати пенсій на морозі: деталі “реформи“ поштової служби   - today.ua

Такими реаліями сільського буття поділився у Facebook користувач на імя Bob Voronkov. Щоправда, свій коментар, який стосується роботи "Укрпошти", чоловік чомусь написав під публікацією щодо роботи "Урзалізниці". Очевидно, щоб люди могли "оптом" почитати, як працюють інфраструктурні служби в Україні.

"Укрпошта", через недостатнє фінансування, скоротила вже немало посад листонош. Їх замінили пересувними пунктами – автопоштою, розповідає Bob Voronkov.

"Що до поштарів-листонош ... їх вже ліквідовують , ... приклад Київської обл. б. Згурівський- Яготинський р-ни... можливо і інші ...: поштові відділення закриті.., листонош вже нема ... приїздить 2 р\тиждень на 2 години автопошта ...- приймають платежі, видають пенсії і інше", - пише чоловік.

Робота автопошти – то окрема тема. Знаючи, що вона має прибути, люди заздалегідь сходяться до її приїзду з усієї околиці. Чекають, поки прибуде автомобіль, аби отримати пенсію. Але трапляється, що пенсію привозять не всім – кажуть, на виплати бракує грошей. Доводиться людям, марно вистоявши на холоді, повертатись додому ні з чим.

"Люди з села , хуторів сходяться, займають чергу, чекають... буває не дочікуються \грошей замало привозять ... В КАРАНТИН !!! ВЗИМКУ !!! ... А як немічним, хворим ?... просто літнім одиноким?!!!!!!" – запитує Bob Voronkov.

“Укрпошта“ змушує людей по кілька годин чекати пенсій на морозі: деталі “реформи“ поштової служби

Скорочення листонош справді болюче вдарить по пенсіонерах, особливо сільських. Адже в селах, де немає банкоматів, саме листоноші розносять людям пенсійні виплати. До того ж, вони нерідко добровільно беруть на себе ще й функції соціального працівника: виконують дрібні замовлення літніх односельчан на кшталт купити хлібину чи батарейки для будильника, або пачку прального порошку.

Нагадаємо, глава компанії "Укрпошта" Ігор Смілянський ще в грудні минулого року лякав українців, що буде змушений скорочувати листонош через те, що компанія вже немає змоги доставляти пенсію за старими тарифами.

ДЖЕРЕЛОfacebook
Від початку року в Україні вже тричі підвищили пенсії: декому дісталася надбавка в 9 тисяч
Від початку 2021 року в Україні вже тричі підвищували пенсії. Розмір цих підвищень коливається в широкому діапазоні. Деяким дісталася надбавка лише у ...
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...