Укрпошта випустить новорічну марку: де та коли можна буде купити

Укрпошта 15 грудня відкрила попереднє замовлення на новорічну марку, дизайн якої розробила дівчинка з Миколаєва. А вже з 19 грудня нова марка з'явиться у доступному продажу. Про це повідомив гендиректор компанії Ігор Смілянський.

Укрпошта випустить новорічну марку: де та коли можна буде купити - today.ua

Нова марка буде досить символічною і присвяченою Новому року в умовах війни. На макеті бачимо бійця на полі бою, вкритому снігом, і дівчину у красивій сукні, що сидить біля святкової ялинки та запалених свічках на вікні.

"Основний меседж залишається незмінним — війна розлучила багатьох українців, створила кордони там, де ще минулого Нового року панували радість і сміх. Але, незважаючи на це, ми віримо, що 2023 переверне все на 180 градусів, і диво під назвою „Перемога" стане не просто мрією, а ще одним днем народження нашої країни", - зазначив глава "Укрпошти" на презентації марки.

Укрпошта випустить новорічну марку: де та коли можна буде купити

У наборі з блоком марок йде також художня листівка "З Різдвом" та конверт "Переможного Нового Року!".

Вже з 19 грудня українці матимуть змогу купити марку у відділеннях "Укрпошти". Тираж марки - 720 000 марок (120 000 аркушів).

Крім того, новорічні марки традиційно продаватимуться в онлайн-магазині "Укрпошти", на сайтах Prom, Rozetka, Kasta, а також Amazon та eBay.

Раніше повідомлялося, що Укрпошта дарує знижки до 75% для біженців у Польщі , які хочуть надіслати посилку в Україну.

ДЖЕРЕЛОdev.ua