Укрпошта відмовиться від однієї послуги: що зміниться для клієнтів з 1 липня

Укрпошта заявила про закриття однієї із послуг, на яку більше немає попиту серед громадян. Зокрема, з 1 липня 2023 року поштовий оператор більше не прийматиме і не доставлятиме бандеролі.

Укрпошта відмовиться від однієї послуги: що зміниться для клієнтів з 1 липня - today.ua

Таке рішення було прийнято після набуття чинності новим законом України "Про поштовий зв'язок". Саме в ньому сказано про відміну бандеролей.

Укрпошта закликає всіх клієнтів, хто спеціально придбав марки для відправки бандеролей Україною чи за кордон, використати їх до 1 липня.

Альтернативою бандеролям стануть листи, дрібні пакети та посилки. Доставка по Україні бандеролі вагою до 0,25 кг коштує стільки ж, скільки і доставка аркуша аналогічної маси, тобто 18 грн для непріоритетної та 22,5 грн для пріоритетної відправки. Вартість листа та бандеролі вагою до 1 кг коштує 36 та 45 грн, а вагою до 2 кг – 48 та 60 грн відповідно.

Укрпошта відмовиться від однієї послуги: що зміниться для клієнтів з 1 липня

Скасування бандеролей торкнеться міжнародної доставки. З 1 квітня 2023 року Укрпошта запустила альтернативу у вигляді продукту "Дрібний пакет PRIME".

"Дрібний пакет PRIME" доставляється в поштову скриньку, обробляється в країні призначення в пріоритетному порядку та відстежується у всіх країнах мережі PRIME. Послуга розроблена спеціально для формату продажу в інтернеті та діє у 67 країнах, у тому числі в Канаді, Великій Британії, Німеччині, Австралії, а з 1 червня і в США.

Вартість послуги дешевша на 8%, у порівнянні з "Дрібний пакет рекомендований", який популярний серед українських користувачів поштових послуг (послугою користується майже 80% відправників з України).

Раніше повідомлялося, що Укрпошта знизить вартість доставки посилок до США з 1 червня.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua