Укрпошта по-новому відправлятиме посилки за кордон: що зміниться для клієнтів з 1 квітня

Укрпошта запускає нову послугу з доставки посилок. Зокрема, корисною вона буде для продавців товарів в інтернеті, які продають свої товари за кордон.

Укрпошта по-новому відправлятиме посилки за кордон: що зміниться для клієнтів з 1 квітня - today.ua

Послуга "Дрібний пакет PRIME" від Укрпошти діятиме у 67 країнах у тестовому режимі з 1 квітня. У Франції послуга буде доступна з 1 травня.

Поштовий оператор повідомив, що доставка посилок з "Дрібний пакет PRIME" буде на 8% дешевше, у порівнянні з "Дрібний пакет рекомендований", яким сьогодні користується майже 80% відправників з України.
Укрпошта по-новому відправлятиме посилки за кордон: що зміниться для клієнтів з 1 квітня
 
В рамках послуги посилка доставлятиметься Укрпоштою до поштової скриньки клієнта без підпису, але матиме пріоритетний порядок обробки в країні призначення. Крім того, відправлення буде відстежуватись у всіх країнах мережі PRIME.
 

З 1 квітня клієнти зможуть оформити "Дрібний пакет PRIME" тільки в особистому кабінеті, оскільки послуга тестуватиметься, а далі її оформлення стане доступним також у системі АРІ та мобільному додатку Укрпошти.

Крім того, з 1 квітня Укрпошта скасує 3% знижки на дрібні пакети в онлайн-сервісах, але накопичувальна система знижок для постійних клієнтів продовжуватиме діяти на "Дрібний пакет" та "Дрібний пакет PRIME".

Варто врахувати, що нова послуга не передбачає компенсації у разі втрати відправлення в країні призначення. Тому для відправки товарів із гарантованою базовою компенсацією в країні призначення клієнти можуть і надалі використовувати категорію "Дрібний пакет рекомендований".

Раніше повідомлялося, що Укрпошта анонсувала велике зниження тарифів на відправку посилок до Німеччини.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net