Укрпошта ігнорує строки доставки пенсій громадянам

Українські пенсіонери, які отримують свої виплати через компанію Укрпошта, стали скаржитись на затримки пенсій. Причому, як пишуть люди у мережі, пенсії їм затримують не на день чи два, а трапляється, що й до тижня.

Укрпошта ігнорує строки доставки пенсій громадянам  - today.ua

Зокрема, на затримку з пенсіями нерідко нарікають відвідувачі Facebook-акаунту Пенсійного фонду. Так, киянин Сергій Папков поскаржився на роботу одного з відділень Укрпошти у Голосіївському районі.

Чоловік пише, що його 95-річній матері регулярно затримують виплату пенсії. Останніми місяцями її жодного разу не принесли в той день, на який вона призначена. А щоб взагалі її отримати хоч у якийсь день, доводиться не раз нагадати про це поштарям або навіть поскандалити з ними.

Укрпошта ігнорує строки доставки пенсій громадянам

"Поштове відділення № 03040 в Голосіївському районі м. Києва продовжує порушувати взяті Укрпоштою зобов'язання з доставки пенсій додому. У серпні поточного року пенсію моїй мамі (94 роки і 10 місяців) було доставлено на 5-й (!!!) день після встановленого ПФУ терміну (та й то після численних скарг); у вересні -- на 3-й день (і теж після скарг та скандалу); і ось сьогодні закінчується робочий день доставки пенсії, а її немає", - скаржиться Сергій Папков.

Причому поважні літа і слабке здоров'я вже не дозволяють жінці не те що відстояти своє право на вчасну виплату пенсії, а навіть самій отримати її з рук листоноші.

Отже, сину доводиться в день виплати материної пенсії постійно бути з нею і нікуди не відлучатися з дому. Та коли це мимовільне домашнє ув'язнення триває майже тиждень, то це вже занадто, вважає чоловік.

"Цікаво, скільки ще днів я маю робити те ж саме?" – цікавиться син пенсіонерки.

В Пенсійному фонді йому відповіли, що питання виплати і доставки пенсій врегульовані договорами між територіальними управліннями ПФУ та Укрпоштою. Отже, щоб дізнатись деталі конкретного договору, а також конкретні строки виплати пенсії, слід звернутись із запитом до Пенсійного фонду, надавши особисті дані отримувачки пенсії.

Укрпошта ігнорує строки доставки пенсій громадянам

Нагадаємо, Укрпошта оголосила про розпродаж на аукціоні 1600 вживаних автомобілів, які їй належать. Всі вони вже непридатні для використання. Можливо, листоношам просто тепер нічим діставатись до своїх клієнтів-пенсіонерів. Втім, у Києві такої проблеми не повинно бути.

ДЖЕРЕЛОfacebook