Укрпошта випускає нову марку з “русскім воєнним кораблем“: як вона виглядає

Укрпошта вже за кілька днів представить нову марку з "русскім воєнним кораблем". Вона стане продовженням першої серії колекції. Лозунг її такий: "Русскій воєнний корабль" ... ВСЬО!".

Укрпошта випускає нову марку з “русскім воєнним кораблем“: як вона виглядає - today.ua

Голова Укрпошти Ігор Смілянський повідомив у своєму Telegram-каналі, що дата випуску нової марки – 23 травня. Цього дня Україна святкує День морської піхоти. Також якраз виповниться 40 днів з моменту загибелі російського крейсера "Москва".

Очільник поштового оператора назвав збіг "подвійним святом".

Укрпошта випускає нову марку з “русскім воєнним кораблем“: як вона виглядає

"23 травня Укрпошта випустить марку «Русскій воєнний корабль... ВСЬО!» і почне її продаж. Не потрібно відразу займати черги, час продажу та всі деталі ми оголосимо заздалегідь на наших сторінках і на моєму Фейсбуці та ТГ-каналі ввечері 22 травня", - зазначив Смілянський.

Тираж нової марки – 5 мільйонів екземплярів. Це в п'ять разів більше за тираж першої воєнної марки "Русскій воєнний корабль, іді нах..й".

Доступні два варіанти марок: "Русскій воєнний корабль… ВСЬО! Слава нації!" W для міжнародних відправок і "Русскій воєнний корабль… ВСЬО! Смерть ворогам!" F – по Україні.

Укрпошта випускає нову марку з “русскім воєнним кораблем“: як вона виглядає Марки продаватимуть у понад 1500 відділеннях Укрпошти. 1,5 мільйони марок реалізують на п'яти інтернет-майданчиках.

Нагадаємо, зараз Укрпошта розробляє нову марку: українцям запропонували проголосувати за один із п'яти варіантів.