Українцям запропонували альтернативні тарифи на газ: постачальники опублікували вигідні пропозиції

Постачальники газу в червні почали оприлюднювати нові тарифні плани для своїх споживачів. Йдеться не лише про річні тарифи, але й про привабливі по ціні сезонні пропозиції, які допоможуть українцям дещо зекономити.

Українцям запропонували альтернативні тарифи на газ: постачальники опублікували вигідні пропозиції - today.ua

Конкуренція на ринку чимала, тому постачальники прийнялися активно боротися за клієнтів. Найдешевший місячний тарифний план запропонував постачальник "ЕВОДА Трейд". В той час як діапазон річних тарифів на газ в Україні варіюється від 8 до 13,5 гривень за кубометр у рамках пропозиції "Корпоративний.ГАЗ.Місячний" газ у червні коштуватиме 6,99 грн за кубометр. Приєднатися до цього тарифу можуть лише побутові споживачі-працівники корпоративних клієнтів у газовому сегменті ДП "ЕВОДА Трейд".

Газова компанія ВЕК "Паливенерго" пропонує споживачам передоплатний місячний тариф, в якому газ коштує 7,99 грн за кубометр проти 9,59 грн за кубометр за умовами стандартної місячної пропозиції цього постачальника. Умовою купівлі газу за цією ціною є здійснення оплати на місяць вперед.

Українцям запропонували альтернативні тарифи на газ: постачальники опублікували вигідні пропозиції

Газзбути, які працюють під брендом "Твій газзбут", пропонують українцям вигідний тариф "Твій газ Рівномірний платіж". Вартість газу в цьому тарифі не відрізняється від базової річної пропозиції постачальників і становить 7,99 грн за кубометр протягом всього року. За умовами цього тарифу латежі нараховуються рівномірно протягом 12 місяців: річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну і споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу.

Компанія "Енерджі Трейд Груп" підготувала сезонну пропозицію в рамках літнього акційного тарифу, яка діятиме протягом чотирьох місяців. За умовами акції, з 1 червня по 30 вересня газ для споживачів коштуватиме 7,90 грн за кубометр.

Раніше повідомлялося, чому в червні будуть діяти нові тарифи на газ для українців.

ДЖЕРЕЛОgazpravda.com.ua