Українцям у Латвії продовжили безкоштовні послуги ще на три місяці: що потрібно знати біженцям

Українці, які під час війни виїхали до Латвії, здобули там тимчасовий притулок та право на роботу, медицину та освіту, як і в інших європейських країнах. Також українським біженцям латвійські оператори мобільного зв'язку LMT та Tele2 надали три місяці безкоштовного зв'язку. Термін дії послуги наприкінці травня спливає, але її продовжили ще на три місяці.

Українцям у Латвії продовжили безкоштовні послуги ще на три місяці: що потрібно знати біженцям - today.ua

Таким чином, до кінця серпня українці в Латвії можуть продовжувати користуватися безкоштовним зв'язком та телефонувати в рамках країни та в Україну рідним.

"Ми бачимо, що ця послуга життєво потрібна, тому в майбутньому ми продовжуємо цю можливість, і всі українські біженці в Латвії зможуть безкоштовно користуватися послугами мобільного зв'язку ще 90 днів", – повідомив мобільний оператор LMT.

Українцям у Латвії продовжили безкоштовні послуги ще на три місяці: що потрібно знати біженцям SIM-карти операторів LMT та Tele2 можна отримати у самоврядуваннях Латвії, в українському центрі підтримки або в офісі благодійної організації Ziedot.lv після прибуття до країни.

Починаючи з 24 лютого, для українців, які прибули до Латвії, випустили 10 тис. спеціальних SIM-карт. На фоні продовження війни в Україні, біженцям продовжили послугу безкоштовного зв'язку, тим більше вона має великий попит.

Раніше повідомлялося, які виплати та пільги доступні українським біженцям у Латвії.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua