Українцям скасували один важливий податок: за що можна більше не платити

Автор: Лобанова Єлизавета

Українцям не нараховуватимуть податок на знищену або пошкоджену російською армією нерухомість. При цьому податки на землю залишаться незмінними. У Мінінтеграції розповіли про новий закон, який уже набув чинності.

Українцям скасували один важливий податок: за що можна більше не платити - today.ua

Тепер в Україні законодавчо не передбачається нарахування та сплата податку на знищену чи пошкоджену нерухомість (крім землі). Це правило застосовується з місяця, коли нерухомість була пошкоджена або зруйнована.

Підтвердити будь-які зміни про стан нерухомості громадяни можуть за допомогою спеціальних актів та після огляду такого об'єкта нерухомості органом державної влади чи органом місцевого самоврядування.

Також українцям поки не потрібно сплачувати податок на нерухомість, розташовану на території активних бойових дій або тимчасової окупації (за період з першого числа місяця, у якому було визначено щодо відповідних територій дату початку активних бойових дій чи тимчасової окупації, до останнього числа місяця, в якому завершено бойові дії або тимчасову окупацію на відповідній території).

Популярні зараз

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

У мільйонів українців надбавка становитиме лише 100 гривень: оприлюднено деталі індексації пенсій

Українцям скасували один важливий податок: за що можна більше не платити

Плата за всі об'єкти значно пошкодженої нерухомості знову нараховуватиметься тільки після того, як майно буде відновлено.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

За законом, нерухомість з незначними ушкодженнями, придатна для проживання чи використання за призначенням та потребує лише поточного ремонту, також може звільнятися від оподаткування. Відповідне рішення приймається сільськими, селищними, міськими радами, військовими адміністраціями чи військово-цивільними адміністраціями.

Раніше повідомлялося, що з липня підприємцям в Україні повернуть штрафи та податки.