Today.ua

Українцям розповіли, які заміські будинки продаються гірше за інші

В Україні стрімко зростає вартість землі під забудову, а ті, у кого є гроші, відразу купують готові заміські будинки. Експерти з нерухомості розповіли, на які будинки попит останнім часом впав, і дали поради власникам неліквідного житла.

Заміські будинки, побудовані більше 10-15 років тому, поступово стають незатребуваними серед покупців. На ринку з кожним роком з'являються сотні нових будинків, з новими плануваннями, системами опалення, тощо. Саме їх і обирають українці.

За словами ріелторів, чим простіше будинок, тим швидше його куплять. Від планування залежить дуже багато чого. Будинки зі складними архітектурними рішеннями продаються довше і вважаються збитковими, незважаючи на те, що власники цих будинків вкладали роки на їх будівництво і оформлення. Щоб продати навіть такі складні об'єкти, експерти рекомендують перед продажем зробити перепланування, або змінити цільове призначення, обладнавши, наприклад, дитячий садочок, центр освіти, центр для людей похилого віку, готель або гостьовий будинок. Адже така нерухомість зараз користується неймовірних попитом.

Люди в умовах карантину все частіше замислюються про заміське житло, крім того, в наш час земля стала вигідною інвестицією, яка через десяток років дасть великий заробіток.

Найпопулярнішим регіоном України, де українці скуповують землю, залишається Київська область. Середня вартість одного гектара становить тут 1597 доларів. Якщо врахувати той фактор, що протягом наступного року вартість земельних ділянок під забудову може збільшитися ще на 15-20%, то вигідно вкладати гроші в землю навіть з метою її перепродажу.

Раніше повідомлялося, яку землю в Україні в майбутньому можна буде вигідно перепродати і заробити вдвічі більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ