Українцям розповіли, які квартири можна буде вигідно перепродати після закінчення війни

Попит на житло в новобудовах на сьогоднішній день в Україні набагато нижчий, ніж до війни. Невисокі ціни на житло в деяких регіонах все ж таки приваблюють покупців. Деякі з них не бояться ризикувати інвестиціями та вкладають гроші у будівництво. Аналітики ринку нерухомості розповіли, в які квартири найкраще інвестувати зараз, щоб після закінчення війни продати їх та заробити.

Українцям розповіли, які квартири можна буде вигідно перепродати після закінчення війни - today.ua

Зазначається, що найкраще інвестувати у житло в Україні навесні 2023 року. При цьому експерт ринку нерухомості Вікторія Берещак заявив, що майбутнім інвесторам потрібно бути готовими, що через війну термін здачі об'єкту зрушить більш ніж на 6 місяців.

При покупці варто звертати увагу на житло, в межах пішої доступності від якого будуть садки, школа, зупинки та супермаркет. У тренді будуть нові ЖК, на території яких є все необхідне для життя. Це так звані мініполіси - формат забудови "місто в місті", де зосереджена торговельна, рекреаційна, комерційна функції, а не лише житлова, й забезпечена максимальна приватність мешканців.

Українцям розповіли, які квартири можна буде вигідно перепродати після закінчення війни

Якщо українці хочуть заощадити і при цьому інвестувати в житло, яке після війни зросте в ціні, то треба придивитися до заміських комплексів у передмісті, де забудовники зводять концептуальні житлові проекти з багатофункціональною інфраструктурою. Квартири, які "не видові", коштують дешевше. Також ціна залежить і від поверху. Як відомо, квартири на перших та останніх поверхах традиційно дорожчі.

До війни інвестори скуповували однокімнатні квартири, щоб у майбутньому здавати їх в оренду. Проте, за прогнозами інвесторів, після війни попит зросте і на двокімнатні квартири площею 65-80 кв.

Раніше повідомлялося, скільки коштує первинне та вторинне житло у різних областях України у грудні.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua