Українцям розповіли, як змінилися ціни на молочні продукти під час війни

В Україні продовжують зростати ціни на молочну продукцію, тоді як попит на молочку знижується. Основною причиною зростання цін є подорожчання логістики.

Українцям розповіли, як змінилися ціни на молочні продукти під час війни - today.ua

За словами аналітиків, виробники в Україні мають достатньо ресурсів на виробництво молочної продукції, але споживчий попит упав. Попри те, що українці вже повертаються з-за кордону, платоспроможність населення погіршується, а інфляція зростає.

Підвищувати ціни виробники поки що не мають наміру, адже тоді їхню продукцію взагалі перестануть купувати. Українці в період війни заощаджують на всьому, а молочка – це не той продукт, без якого не можна уявити свій раціон. Українцям розповіли, як змінилися ціни на молочні продукти під час війни Щоб залучити покупців, деякі постачальники роблять знижку на свою продукцію, починаючи тим самим працювати в збиток. Логістика по країні подорожчала, і з огляду на нинішню вартість транспортних перевезень в Україні, молочка на полицях супермаркетів не дешевшатиме.

Завдяки гуманітарним поставкам у тому числі дефіциту молочних продуктів в Україні немає. У квітні до країни ввезли незначний обсяг молока та кисломолочних продуктів, який не можна розцінювати як конкуренцію для вітчизняних виробників. У травні імпорт буде ще меншим, оскільки свіжі молокопродукти виключили зі списку критичного імпорту.

Раніше повідомлялося, що в Україні знизилися ціни на сало та деякі сорти м'яса у травні.

ДЖЕРЕЛОhvylya.net