Користувачам Viber розповіли, як зберігати та відновлювати переписки у месенджері

Листування у месенджерах - це те, без чого мало хто представляє своє щоденне життя. У чатах з рідними, друзями та колегами зберігається багато потрібної та корисної інформації, яку не хотілося б втратити. Розробники Viber розповіли, які механізми вони додали до месенджера, щоб користувачі могли у разі втрати смартфона отримати доступ до всіх чатів та всієї збереженої інформації.

Користувачам Viber розповіли, як зберігати та відновлювати переписки у месенджері - today.ua

Резервне копіювання - найпопулярніший і зручний спосіб отримати доступ до своїх чатів у Viber. Якщо підключити цю функцію, то крім основної версії всіх повідомлень і файлів у вас у "хмарі" зберігатимуться ще "невидимі" файли, які допоможуть відновити всю інформацію у разі перенесення месенджера на інший пристрій. Якщо ви купите новий смартфон, і захочете встановити на нього Viber, програма автоматично підвантажить всі чати з минулого смартфона.

Є один нюанс, якщо ви змінили Android на iOS, або навпаки, відновлення файлів буде зробити неможливо. Резервне копіювання можливе лише у межах однієї операційної системи.

Щоб увімкнути резервне копіювання на Android, зайдіть у програму, відкрийте меню "Параметри", потім "Виклики та повідомлення", а потім виберіть "Надіслати журнал повідомлень". Після виконання всіх дій, Viber запросить куди надіслати копії діалогів: на електронну пошту або Google Диск. На новому пристрої відновити файли Viber потрібно буде вручну. У налаштуваннях заходьте до Облікового запису – Резервне копіювання – Відновити.

Є ще один спосіб зберегти ваші чати у Viber. Для цього скористайтесь програмою Backup Text for Viber. Завантажуйте її в офіційних магазинах (Google Play або AppStore). Ця програма зберігає та надсилає резервні копії по електронній пошті.

Раніше повідомлялося, як очистити кеш у Viber, WhatsApp та Telegram, щоб максимально звільнити пам'ять на смартфоні.

ДЖЕРЕЛОitech.co.ua