Українцям розповіли, як скористатися залишком коштів на пільговій карті Ощадбанку

Українці, які отримують субсидії та інші пільгові виплати на банківські картки Ощадбанку, можуть скористатися залишком коштів у будь-який доступний для себе час. У фінустанові розповіли, що буде із грошима українців, які вони не встигли витратити.

Українцям розповіли, як скористатися залишком коштів на пільговій карті Ощадбанку - today.ua

Зазначається, що залишки коштів на субсидії/пільги до війни перераховувалися на картковий рахунок субсидіантів або пільговиків. Ця послуга у воєнний час також доступна, і всі виплати можна отримати, як і раніше.

В Ощадбанку повідомили клієнтів, що почнуть перераховувати заощаджені залишки пільг на рахунки громадян після 1 червня 2022 року. Процедура триватиме до листопада.

Також відомо, що українці, які стали вимушеними переселенцями, зможуть отримувати грошові виплати у розмірі 2200 грн через Ощадбанк, а також через Укрпошту, або на картку єПідтримка.

Переселенці, які спробували оформити матеріальну допомогу, повідомляють, що Ощадбанк затримує видачу карток. Вже більше тижня люди не можуть отримати кошти, які життєво потрібні їм зараз. Якщо у вас вже є відкрита карта Ощадбанку, то, можливо, гроші вам надійдуть швидше. Якщо картку потрібно відкривати, не поспішайте це робити, спробуйте оформити виплати у "Дії".

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк вирішив продовжити термін дії нульової комісії для своїх клієнтів до скасування воєнного стану.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua