Українцям розповіли, як оновити COVID-сертифікат в “Дії“ через рік після вакцинації

COVID-сертифікати про вакцинацію в "Дія" актуальні протягом року. Через цей час сертифікати потрібно оновити. Як це зробити, розповіли розробники цифрової програми.

Українцям розповіли, як оновити COVID-сертифікат в “Дії“ через рік після вакцинації  - today.ua

Так, "зелений" COVID-сертифікат про наявність двох вакцин від коронавірусу діє в "Дії" лише 180 днів, потім його потрібно згенерувати заново. Для цього користувачам потрібно авторизуватися в "Дії", вибрати "Послуги", потім "COVID-сертифікати" і  поставити "галочку" на згоду на передачу даних навпроти потрібного сертифіката.

Новий сертифікат дійсний рік з моменту продовження. За цей час, можливо, в Україні почнуть робити третю дозу вакцини від коронавірусу, і тоді в "Дії" з'явиться новий вид сертифікатів для генерації. Поки що можна отримати сертифікат перехворілого (терміном на 90 днів), або "жовтий" сертифікат про одну дозу вакцини (на 120 днів), або "зелений" сертифікат про повну вакцинацію (на 365 днів).

Українські електронні COVID-сертифікати визнано у 60 країнах ЄС. Вони містять QR-коди, які перевіряють при перетині кордону. У січні 2022 року сертифікати стали визнані ще у шести країнах – Лівані, Чорногорії, Тайвані, Уругваї, Тунісі та Таїланді.

Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть запровадити продовольчі картки у додатку "Дія".

ДЖЕРЕЛОfakty.ua