Українцям розповіли, як оформити страховку за кордон через Viber

Громадяни України тепер можуть оформити страховку для поїздок за кордон прямо в месенджері Viber через додаток "Дія". Процедура займе декілька хвилин, і страховий поліс тут же буде відправлений у чат або на email.

Українцям розповіли, як оформити страховку за кордон через Viber - today.ua

Послуги страхування українцям буде надавати страхова компанія EKTA, яка розробила бот-платформу Corezoid для спілкування з клієнтами і надання послуг в Telegram і Viber. Для всіх користувачів була створена відеоінструкція з докладним алгоритмом. Користувачам потрібно зайти в Viber, в рядку пошуку ввести ic_ekta_bot. У головному меню обираємо кнопку "Цікаво", знаходимо бот і натискаємо "підписатися". Перед користувачем вискочить меню, в якому необхідно обрати "купити поліс". Також в меню можна переглянути інформацію про страхову компанію і всі раніше придбані страховки.

Далі Viber-бот пропонує обрати країну поїздки, дати подорожей і кількість днів, на які ви хочете себе застрахувати. Далі користувачеві прямо в чаті дається посилання на "Дію", перейшовши на яке він надає інформацію про свій закордонний паспорт. Після оплати послуги страховку вам відправлять прямо в чат, звідки ви завантажите її на свій смартфон. При настанні страхового випадку за кордоном виплата надходить в день звернення.

Раніше повідомлялося, щоViber додав нову функцію захисту від шахраїв.

ДЖЕРЕЛОliga.net