Українцям розповіли, як не втратити субсидію після покупки нерухомості: нові умови отримання соцвиплат від держави

Українців масово позбавляють субсидій, якщо вони порушують хоча б одну з вимог, заявлених Мінсоцполітики. Зокрема, в субсидії відмовляють тим громадянам, які купили квартиру, земельну ділянку, автомобіль або товари тривалого користування на суму від 50 тис. грн і вище. Однак, є один виняток.

Українцям розповіли, як не втратити субсидію після покупки нерухомості: нові умови отримання соцвиплат від держави - today.ua

Якщо покупка квартири здійснена протягом шести місяців після продажу іншої квартири, яка була єдиним житлом, то субсідіанту не можуть за законом відмовити в отриманні соцдопомоги від держави. Уточнимо, що на субсидію не можуть претендувати ті українці, в чиїй власності знаходиться більше одного об'єкта, якщо один з них знаходиться в селі або належить відразу декільком особам. Українцям розповіли, як не втратити субсидію після покупки нерухомості: нові умови отримання соцвиплат від держави Норма житла, на яку призначається субсидія, становить майже 49 кв. м на сім'ю з однієї особи, і 13,65 кв. м - на кожного наступного члена людини, який проживає в квартирі. У наданні субсидії відмовлять, якщо площа квартири перевищує 130 кв. м, або площа будинку становить більше 230 кв. м.

При призначенні субсидії не враховуються житлові приміщення, що знаходяться у спільній частковій або спільній власності, або розташовані в сільській місцевості та отримані у спадок. Винятком можуть стати власники декількох житлових приміщень в сільській місцевості, стан яких неліквідний для проживання.

Раніше повідомлялося, що уряд змусить громадян повернути субсидії, які вони отримували впродовж декількох років.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua