Українцям розповіли, як можна заробити додаткові гроші на субсидіях і економити на комуналці

Українці, які отримують субсидії, можуть економити на комунальних послугах і витрачати гроші, отримані від держави, на свої потреби. Заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко нагадав, що з травня 2021 року субсидії виплачуються українцям виключно в грошовій формі. Саме тому громадяни можуть самі оптимізувати свої витрати, щоб у них залишилися зайві гроші.

Українцям розповіли, як можна заробити додаткові гроші на субсидіях і економити на комуналці - today.ua

Монетизація субсидій дає людям можливість економити, зазначає міністр. Якщо раніше доводилося спеціально випалювати газ, електрику і воду, щоб дали субсидію, то на сьогоднішній день субсидія надається виключно на уніфіковані соціальні норми. Якщо одержувач субсидії витрачає менше води, газу або електроенергії, то зекономлені гроші з субсидії він може витратити на щось інше, або просто відкласти. Українцям розповіли, як можна заробити додаткові гроші на субсидіях і економити на комуналці Субсидія в монетизованому вигляді нараховується у тому місяці, за який потрібно заплатити житлово-комунальні послуги.

Нещодавно в Україні була проведена автоматична верифікація субсидіантів, після якої 200 тисяч українців залишилися без субсидій, у зв'язку з невідповідністю з критеріями, які дають право на її отримання.

У Мінсоцполітики нагадали, що субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, тобто за місцем реєстрації особи, з урахуванням всіх зареєстрованих осіб. При цьому при призначенні житлової субсидії враховуються також доходи членів сім'ї особи зі складу домогосподарства в разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Раніше повідомлялося, хто з українців зможе отримувати субсидії до 10 тис. гривень в новому опалювальному сезоні.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua