Українцям розповіли, як можна отримати житлову субсидію у зоні бойових дій через Ощадбанк

Під час війни український уряд суттєво спростив критерії виплати субсидій. Так, отримати допомогу на оплату комуналки можуть зараз і безробітні громадяни, і переселенці, і навіть ті, хто має борги. Українці, які сьогодні перебувають у зоні бойових дій, також можуть отримувати субсидії, навіть якщо органи соцзахисту не працюють.

Українцям розповіли, як можна отримати житлову субсидію у зоні бойових дій через Ощадбанк - today.ua

У Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони пояснили, що субсидії громадянам на окупованих територіях будуть розраховувати та нараховувати на рівні Міністерства соціальної політики, а виплачуватись через Ощадбанк.

Мінсоцполітики централізовано спрямує кошти до Ощадбанку, який перерахує гроші безпосередньо одержувачам. Якщо люди отримували субсидії через інші банки, Ощадбанк перерахує кошти на інший банківський рахунок. Ті, хто отримував до війни субсидії через Укрпошту, отримають грошовий переказ через міжнародну платіжну систему My Transfer. Українцям розповіли, як можна отримати житлову субсидію у зоні бойових дій через Ощадбанк Розмір субсидій громадянам зі Сходу та Півдня України буде визначено ближче до початку опалювального сезону, з урахуванням тарифів, які визначать постачальники послуг. Субсидії старим отримувачам продовжили автоматично на новий опалдювальний період. Нові заявники на даний момент подати документи на виплати не можуть. Зробити це можна лише на підконтрольній території.

Уряд планує змінити спосіб виплати субсидій на житлово-комунальні послуги в такий спосіб, щоб кошти нараховувалися через Пенсійний фонд.

Раніше повідомлялося, як оформити субсидію безробітним громадянам України.

ДЖЕРЕЛОnapensii.ua