Українцям розповіли, у яких банкоматах можна зняти гроші з картки Monobank без комісії

Monobank не має власних платіжних терміналів, проте клієнти онлайн-банку мають змогу зняти готівку з банкоматів інших банків. Питання тільки в тому, що в деяких із них з суми зняття вираховується чимала комісія. Однак, зняти гроші з картки Monobank можна і без комісії. Ми розповімо, як це зробити.

Українцям розповіли, у яких банкоматах можна зняти гроші з картки Monobank без комісії - today.ua

Monobank дозволяє своїм клієнтам знімати готівку у будь-якому банкоматі світу, а не лише в Україні, але якщо ви не хочете втратити свої гроші, тоді потрібно заздалегідь уточнити розмір комісії зі зняття.

Якщо банкомат не стосується банків-партнерів Monobank, то з клієнта можуть стягнути додатковий відсоток.

Партнерами Monobank є банки Universal Bank А-банк та ТАСкомБанк. Знімаючи гроші з банкоматів цих фінустанов, з вас не знімуть жодної копійки комісії.

Потрібно врахувати, що сам Monobank завжди стягує певний відсоток із суми:

  • за зняття готівки в Україні – 0,5% (стосується будь-якого банку);
  • за зняття готівки у сумі, перевищує залишок власні кошти – 4%;
  • за зняття власних коштів за кордоном – 2%.

На сайті Monobank також розміщена інструкція зі зняття готівки без комісії. Щоб зняти гроші через банкомат клієнтам радять:

  • Переказати кошти через онлайн-банкінг із Monobank на картку Izi Bank або Sportbank. Комісія у цьому випадку не стягується (усі переклади з картки Monobank безкоштовні).
  • Через карти Izi Bank чи Sportbank зняти гроші з банкомату без комісій.

У такий спосіб безкоштовно можна здійснювати лише три такі операції на місяць, і при цьому кожна транзакція має бути не більшою за 1000 грн. Потім комісія при знятті для клієнтів Monobank становитиме від 1% до 2% суми операції.

Зняти гроші з рахунку Monobank можна без картки. Зробити це можна у супермаркетах мереж Сільпо, VARUS та Фора, а також на заправках WOG та ОККО.

На касі сплатіть будь-яку покупку карткою Monobank та повідомте касиру про намір зняти гроші. З вашої картки спишуться гроші за купівлю та сума готівки з урахуванням стандартної комісії (0,5%). У мобільному додатку онлайн-банку потрібно підтвердити операцію та касир видасть вам заявлену суму.

Раніше повідомлялося, що Monobank повідомив про нові умови продажу валюти населенню з поточного тижня.

ДЖЕРЕЛОfakty.com.ua