Українцям розповіли про припинення виплати пенсій на картки: хто може залишитися без грошей

Через відсутність руху коштів на пенсійній картці, можуть припинити виплачувати пенсію. Такої прикрості можна уникнути, якщо дотримуватись кількох простих правил.

Українцям розповіли про припинення виплати пенсій на картки: хто може залишитися без грошей - today.ua

Чимала кількість пенсіонерів користується банківськими картками для виплати пенсій. Але, як повідомили у Пенсійному фонді України, деяким літнім користувачам банківських послуг можуть призупинити виплату пенсій.

Призупинятимуть пенсійні виплати тим громадянам, які упродовж півроку жодного разу не використали гроші зі своєї картки. Звісно, такий стан речей можна буде виправити, написавши заяву до відділення Пенсійного фонду. Однак це потребуватиме зайвих витрат нервів і часу.

Отже, щоб уникнути таких незручностей, варто здійснити хоча б одну, навіть незначну, транзакцію зі свого рахунку протягом 6 місяців. Це може бути безготівковий розрахунок на касі супермаркету, поповнення мобільного рахунку, оплата комунальних послуг.

Українцям розповіли про припинення виплати пенсій на картки: хто може залишитися без грошей

Трапляються й такі ситуації, коли пенсіонер перебуває за кордоном, а його картка залишилась в Україні. В такому разі можна лише порадити звернутись до дітей або онуків, які зможуть скористатися пенсійною карткою, що залишилась в Україні.

Також є новини і для внутрішньо переміщених осіб пенсійного віку. Якщо ви кілька місяців не мали змоги отримати пенсію, то зараз є нагода повернути всі недоотримані кошти. Для їх отримання варто з’явитися у будь-яке відділення Ощадбанку. При собі слід мати паспорт та ідентифікаційний код. Крім того, жителям деокупованих населених пунктів уже доставляють пенсію співробітники Укрпошти.

Нагадаємо, у ПФУ також назвали ще декілька причин, через які можуть припинити виплату пенсії. Причому в деяких випадках виплати можуть не відновити.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua