Українцям радять інвестувати гроші в золото: ціна на дорогоцінний метал стрімко зростає

На фоні нестабільності курсу долара та євро фінансові експерти радять українцям, які мають заощадження, вкладати їх у золото. До кінця 2022 року дорогоцінний метал подорожчає до $2150 за унцію.

Українцям радять інвестувати гроші в золото: ціна на дорогоцінний метал стрімко зростає - today.ua

Причина підвищення ціни на золото - зростання попиту на метал в умовах рекордної за останні 30 років інфляції в США. За словами аналітиків, золото на сьогоднішній день - це довгострокова інвестиція.

При цьому, у 2021 році на фоні пандемії жовтий метал почав дешевшати, але інфляційний тиск у США у лютому 2022 року сприяв зростанню цін на золото. Українцям радять інвестувати гроші в золото: ціна на дорогоцінний метал стрімко зростає На сьогодні офіційний курс золота в НБУ за 1 тройську унцію (31 грам) становить 51 057 грн. За прогнозами експертів, очікується зростання вартості золота ще на 17% до кінця 2022 року.

У комерційних банках українці можуть придбати зливки від 1 грама. Продати золото складніше, ніж купити, адже не всі банки погоджуються приймати його назад. При цьому завжди знайдуться ломбарди та онлайн-аукціони, які з радістю приймуть дорогоцінний метал.

Раніше повідомлялося, що громадян закликали припинити скуповувати в банках долари на фоні чуток про російську загрозу на кордоні з Україною.

ДЖЕРЕЛОubr.ua