Українцям продовжили виплати 6600 грн від ООН: хто може отримати міжнародну допомогу

Українцям продовжують виплачувати міжнародну допомогу від ООН. Гроші видаються рівними частинами протягом трьох місяців (по 6600 грн на особу).

Українцям продовжили виплати 6600 грн від ООН: хто може отримати міжнародну допомогу - today.ua

Отримати виплати можуть переселенці, які перебувають у Харківській, Сумській, Одеській, Запорізькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Полтавській, Черкаській, Чернігівській областях. Також на гроші від ООН можуть претендувати ті, хто повернувся додому після біженства.

Щоб оформити допомогу, потрібно попередньо заповнити форму у пунктах реєстрації БФ "Право на захист" у своїй області. Дізнатися перелік адрес та телефонів, за якими можна залишити заявку, можна у Телеграм-каналі Агенства ООН у справах біженців.

У заявника обов'язково повинні запитати всі контактні дані та номер банківської картки, на яку нараховуватимуть виплати. Гроші також можна буде отримати через Western Union у разі, якщо громадянин не має банківського рахунку. Крім того, виплати можна отримувати готівкою у відділенні свого банку.

Українцям продовжили виплати 6600 грн від ООН: хто може отримати міжнародну допомогу

Програма ООН діятиме в Україні до кінця війни, заявили в Управлінні Верховного комісара ООН з питань біженців. Українці, які отримують гроші від ООН, не позбавляються права на інші види допомоги від уряду (якщо йдеться про переселенців із окупованих територій).

Однак подати заявку на допомогу від ООН можна лише один раз. Також важливо, щоб сім'я мала офіційний дохід у розмірі не більше 5400 грн на особу, або мала одного з батьків, або одна людина в сім'ї була з особливими потребами. Таким категоріям населення виплати надаються першочергово. Міжнародна організація допомагає найбільш незахищеним верствам населення, які постраждали від воєнної агресії з боку російських окупантів. До них належать і пенсіонери.

З усіх питань щодо виплат від ООН можна дзвонити на гарячу лінію УВКБ ООН за номером 0800307711.

Раніше повідомлялося, що українці можуть одержати екстрену грошову допомогу від Естонської ради.