Українцям повідомили, як отримати компенсацію за електроопалення при наявності субсидії

Споживачі з електроопаленням, у зв'язку зі скасуванням пільгового тарифу на  електроенергію, щомісячно будуть отримувати компенсацію від держави. Вже у лютому власники будинків, обладнаних електроопалювальними установками, та у яких помешкання не газифіковані або не мають централізованого теплопостачання, а також багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу отримають пільги на оплату.

Українцям повідомили, як отримати компенсацію за електроопалення при наявності субсидії - today.ua

Всього в Україні таких сімей близько 600 тисяч. Щоб покрити їм різницю в коштах, що виникла через встановлення фіксованої ціни на електроенергію (1,68 грн/кВт∙год) та скасування знижених тарифів (0,9 грн/кВт∙год) з держбюджету було виділено 1,4 млрд грн.

Споживачам, які раніше не отримували субсидію від держави, компенсація за електроопалення буде зарахована на особовий рахунок в електропостачальника. Наприклад, клієнти YASNO в Києві побачать її у рахунках за січень, за лютий та за березень у графі "Оплати/субсидії/компенсації". Сума до сплати у паперовій платіжці буде зменшена на розмір компенсації, а в "Особистому кабінеті"  відображена після 10 числа.

При наявності субсидії компенсація буде надаватися щомісячно в її складі. Розрахунки і виплати субсидії здійснює управління праці та соціального захисту населення. За всіма питаннями потрібно звертатися до цього органу.

Нагадаємо, на які виплати можуть розраховувати громадяни, в будинках і квартирах яких встановлено електроопалення.