Українцям повідомили про зміни в нарахуванні субсидій і соцдопомоги

В Україні запроваджено новий механізм призначення та нарахування субсидій і соцдопомоги на період дії воєнного стану. Усі ці соціальні виплати призначаються українцям централізовано. Людям не доведеться заново подавати документи для отримання субсидій і соцвиплат. Таким чином вже понад мільйон українців отримали допомогу від держави.

Українцям повідомили про зміни в нарахуванні субсидій і соцдопомоги - today.ua

Про це розповіла очільниця Мінсоцполітики Марина Лазебна.

За словами Лазебної, впроваджуючи такий механізм призначення і нарахування соцвиплат, влада, перш за все, дбала про людей, які опинились у зоні бойових дій – там, де зараз тимчасово не працюють державні установи, і де немає змоги звернутися по допомогу.

Таким спрощеним методом вже призначили субсидію 800 тисячам українських сімей, і ще 256 тисяч отримали соцдопомогу різних видів.

Українцям повідомили про зміни в нарахуванні субсидій і соцдопомоги

Гроші, виділені державою, українці отримуватимуть за звичним механізмом – на банківські картки. Щоправда, можуть виникнути певні проблеми у тих, хто отримував через Укрпошту, якщо в місцевості, де проживають отримувачі, відділення поштового оператора поки не працюють. У такому випадку свої виплати можна отримати в будь-якому відділені Укрпошти, що працює. Крім того, можна отримати гроші через Ощадбанк. Для цього також передбачений спеціальний механізм.

Лазебна також нагадала, що попри воєнний стан в Україні, влада виконує всі свої соціальні зобов'язання перед громадянами. Так, у квітні субсидії та соціальні виплати отримали всі громадяни, яким вони належать.

Нагадаємо, в Україні повернули субсидії одній категорії громадян. Йдеться про тих, хто придбав валюту на суму понад 50 тисяч гривень.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua