Українцям почали виплачувати допомогу по 2200 гривень: хто, де і як може отримати ці гроші

В Україні почала виплачуватись допомога по 2200 гривень. Виплати стартували з 1 квітня. Така матеріальна  допомога буде щомісячно надаватись сім'ям внутрішніх переселенців із дітьми.

Українцям почали виплачувати допомогу по 2200 гривень: хто, де і як може отримати ці гроші - today.ua

Цю програму підтримки для внутрішньо переміщених сімей з дітьми розробило Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ.

Хто може розраховувати на допомогу по 2200 гривень?

Її надають сім'ям із дітьми, але не всім. Допомогу надають сім'ям, в яких є троє і більше дітей віком до 18 років. Але при цьому одній дитині має бути не більше 2 років на момент подачі заявки на допомогу.

Допомогу також надають сім'ям з двома і більше дітьми віком до 18 років, якщо принаймні одна дитина має інвалідність.

Українцям почали виплачувати допомогу по 2200 гривень: хто, де і як може отримати ці гроші

При цьому така допомога по 2200 гривень надається не більше ніж на п'ятьох членів сім'ї. Тобто, якщо в сім'ї шестеро або більше членів, то допомогу все одно виплатять лише на п'ятьох.

Крім того, слід знати, що така допомога розрахована на 3 місяці.  Але виплачують її лише одним грошовим надходження – відразу за 3 місяці. Тобто, якщо ваша сім'я складається з п'ятьох осіб і відповідає названим критеріям, то ви отримаєте відразу таку суму: 2200 х 5 х 3 = 33 000 гривень.

Як отримати допомогу по 2200 гривень?

Треба зареєструватись як внутрішньо переміщена особа в органі соцзахисту або у ЦНАП.

Отримати гроші можна в найближчому відділенні Укрпошти. Для цього треба лише мати при собі документ, який засвідчує особу. Або, якщо у вас є картка "єПідтримка" в "Дії", то гроші надійдуть на цю картку.

Нагадаємо, пенсіонерам роз'яснили, як може вплинути на їхню пенсію допомога 2000 гривень, яку виплачують внутрішнім переселенцям.

ДЖЕРЕЛОzaxid.net