Українцям перерахують тарифи на електроенергію: хто з громадян буде платити за світло по старим цінам

Тарифи на електроенергію українцям перерахують з 1 жовтня. Для більшості громадян ціни знизяться до 1,44 грн/кубометр. Лише ті сім'ї, які будуть використовувати від 250 кВт*год, за кожен наступний кВт*год будуть платити за старою ціною 1,68 грн / кубометр.

Українцям перерахують тарифи на електроенергію: хто з громадян буде платити за світло по старим цінам - today.ua

За статистикою, близько 40% українців витрачають всього до 100 кВт*год електроенергії на місяць. Саме для них уряд і знизив тарифи.

Однак, зниження тарифів на електроенергію не для всіх виявилося приємною новиною. Через зниження тарифу для населення енергетикам доведеться підвищити тарифи для промислових споживачів. Промисловість в свою чергу зазнає через це підвищені витрати і буде змушена закласти їх в собівартість своєї продукції. Українцям перерахують тарифи на електроенергію: хто з громадян буде платити за світло по старим цінам Нові ціни на електроенергію не будуть покривати навіть витрати на транспортування в деяких регіонах. І хоча ціни повинні зростати, їх навпаки знизили за вказівкою президента Володимира Зеленського. Складно сказати, хто виграє від такого зниження. Адже в той час як за електроенергію частина громадян стане платити менше, то за продукти харчування, промислові товари, та інші комунальні послуги вже скоро доведеться платити більше.

Якщо підрахувати суму, яку заощадить, наприклад, сім'я, яка споживає 300 кВт*год на місяць, або навіть 500 кВт*год електроенергії, то вийде всього 60 гривень. Це не така велика економія, якщо врахувати, на скільки злетять тарифи на газ та опалення восени.

Раніше повідомлялося, як можна економити на вартості газу в домашніх умовах.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com