Українцям перерахували найнижчі пенсії: яку надбавку отримають громадяни у березні

В Україні у березні відбувається обіцяна індексація пенсій. Різні категорії пенсіонерів отримують різного розміру надбавки. На цей раз перерахунок виплат дочекалися найбідніші пенсіонери, які живуть на мінімалку. Розмір індексації виплат становить 19,7%.

Українцям перерахували найнижчі пенсії: яку надбавку отримають громадяни у березні - today.ua

Мінімальна пенсія в Україні залежить від прожиткового мінімуму та становить 2093 гривень. Отже, після індексації розмір виплат становитиме 2 520 гривень незалежно від віку та стажу.

Підвищення до пенсій у вигляді індексації отримали у березні понад 10 мільйонів непрацюючих пенсіонерів. А з 1 квітня розпочнуться виплати працюючим пенсіонерам. Йдеться про ще 600 тисяч українців.

Українцям перерахували найнижчі пенсії: яку надбавку отримають громадяни у березні

Пенсійні виплати громадян, які досягли 65-річного віку, та отримують пенсію за солідарною системою, не працюють та мають повний страховий стаж (30/35 років), зросли у березні до 3120 гривень.

Щодо пенсіонерів віком до 70 років, які мають достатній страховий стаж, та осіб з І групою інвалідності, то їхня мінімальна пенсія становитиме до 2760 гривень.

Люди від 70 до 80 років, які мають повний страховий стаж (30/35 років), мають отримати після надбавок мінімальну пенсію у розмірі 3000 гривень. Мінімальна пенсія українців, яким виповнилося 80 і більше років, які мають страховий стаж 20/25 років, тепер буде 3120 гривень. Їм у середньому додадуть по 570 грн.

Раніше повідомлялося, хто з українців може розраховувати на 20% надбавку до пенсії.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua