Українцям озвучили нові тарифи на газ: перелік сезонних пропозицій на опалювальний сезон

Українцям вже починають озвучувати осінні тарифи на газ та опалення, щоб вони знали, до чого готуватися в новому опалювальному сезоні. Постачальники газу запропонували своїм споживачам сезонні тарифи, які вигідніше річних. Таким чином, клієнти деяких облгазів зможуть купувати газ за спеціальними умовами під час опалювального сезону і таким чином економити на оплаті.

Українцям озвучили нові тарифи на газ: перелік сезонних пропозицій на опалювальний сезон - today.ua

Найвигідніша пропозиція по оплаті газу з представлених - це тарифні плани з рівномірною оплатою. Загальна сума до оплати в таких тарифах визначається відповідно до обсягу газу, який клієнт в середньому споживає протягом опалювального сезону. А далі цю суму людина платить рівномірними частинами щомісяця. До кінця опалювального сезону вартість кубометра залишається стабільною.

Подібні тарифні плани українцям пропонують газопостачальна компанія "Нафтогаз України", а також регіональні газзбути, що працюють під брендом "Твій Газзбут".

Наприклад, у "Нафтогазу" в сезонній пропозиції тариф на газ на сьогоднішній день мінімальний - 7,96 грн/кубометр. У разі сплати до 15 числа в особистому кабінеті або чат-боті діє додаткова знижка 1% - тобто ціна кубометра може скласти 7,88 грн. Даний тариф діє з 1 жовтня 2021 року по 30 квітня 2022 року. У всіх бажаючих ще є час підключитися до нього до 31 жовтня.

Регіональні газзбути під брендом "Твій Газзбут" пропонують громадянам на опалювальний сезон придбати газ за ціною 7,99 грн за кубометр. Діяти цей тариф буде до 30 квітня 2022 року. Встигнути підключитися до нього потрібно до 31 серпня.

Рівномірна оплата допоможе зняти хоч якесь навантаження зі споживачів, для яких з осені підвищаться всі комунальні тарифи. Уже зараз зрозуміло, що сезонні тарифні плани дешевше річних не будуть.

Раніше повідомлялося, що постачальники опублікували ціни на опалення в новому опалювальному сезоні.

ДЖЕРЕЛОgazpravda.com.ua