Українцям назвали професії, які будуть затребувані у Польщі в 2023 році

Автор: Лобанова Єлизавета

У Польщі на сьогоднішній день перебувають понад 3 млн українських біженців. Більшість із них - жінки з дітьми. Офіційно в країні працює вже понад 744 тисячі українців. Багато вакансій роботодавці відкривають спеціально під українських громадян. Експерти Міграційної платформи розповіли, які фахівці будуть затребувані в Польщі у 2023 році.

Українцям назвали професії, які будуть затребувані у Польщі в 2023 році - today.ua

За даними Управління соціального страхування Польщі, у жовтні кількість іноземних працівників, які сплачують страхові внески, досягла рекордних 1,1 млн осіб, що на 21% більше, ніж у січні 2022 року. Більшість із них – громадяни України.

Робота для українців у Польщі є як зі знанням польської мови, так і без. У січні через низький сезон виробництва та свят на польських підприємствах буде менше простої фізичної роботи. Однак у лютому кількість вакансій побільшає.

Експерти очікують збільшення кількості вакансій у галузі товарів масового споживання (продуктів харчування, засобів гігієни тощо) та сфері логістики. Також роботодавці шукають та шукатимуть фахівців у сфері електронної комерції. Це робота, пов'язана з комплектацією та упаковкою замовлень. Місцевих працівників у цій сфері не вистачає, тому радо найматимуть кваліфікованих українців.

Популярні зараз

Військовим в Україні доплатять по 30 000 гривень до зарплати: перелік нових отримувачів

Українцям будуть відключати електроенергію не лише через блекаути: в обленерго назвали причину

Робота для українців: названі країни, в яких найпростіше працевлаштуватися нашим громадянам

Ціни на гречку знову рушили з місця: яку нову вартість виставили супермаркети

Українцям назвали професії, які будуть затребувані у Польщі в 2023 році

Зазначається, що у 2023 році деякі підприємства у Польщі відчують дефіцит працівників на вакансіях, які більше притаманні чоловікам. Є нестача рук у будівельній галузі та у транспортних компаніях, бо українські чоловіки не можуть приїхати зараз до Польщі на заробітки, як було раніше.

Підпишіться на Today.ua, аби бути в курсі останніх новин:

Буде робота для українців та на підприємствах харчової та переробної промисловості, на заводах автопрому з виготовлення деталей та аксесуарів для автомобілів.

Раніше повідомлялося, у яких випадках українські біженці можуть втратити свій статус тимчасового захисту у Польщі.