Українців у Німеччині почнуть штрафувати на сотні євро: за що можна отримати покарання

У Німеччині почали діяти штрафи для українців за порушення правил дорожнього руху. Справа в тому, що раніше автомобілістів на авто з українськими номерами не штрафували за паркування у неналежному місці. Тепер все буде інакше.

Українців у Німеччині почнуть штрафувати на сотні євро: за що можна отримати покарання - today.ua

Так, на сторінці німецько-української асоціації "Українці в Німеччині/Ukrainian Future" повідомляється про численні скарги з боку німців на неправильне паркування українців.

"Дуже важлива інформація для водіїв у Німеччині! Просимо вас дотримуватись правил паркування. Раніше на це заплющували очі, але надалі незаконне паркування не буде допускатися. Просимо вас стежити за дотриманням законодавства Німеччини", – сказано у зверненні до українців, які керують автомобілем у Німеччини.

За інформацією організації, минулого тижня у Гамбурзі евакуатори відбуксували перші автомобілі з українськими номерами.

Українців у Німеччині почнуть штрафувати на сотні євро: за що можна отримати покарання

Штрафи за неправильне паркування становлять у середньому 300 євро. Саме стільки потрібно заплатити власникам авто, забираючи машину зі штрафного майданчика.

Також значний штраф у Німеччині можна отримати за перевищення швидкості, незаконне користування тротуарами, велодоріжками тощо.

Наприклад, за перевищення швидкості у населених пунктах до 15 км/год штраф становитиме 50 євро. За перевищення швидкості у населених пунктах до 20 км/год – вже 70 євро. Паркування в зоні, що забороняє стоянку, коштуватиме 50 євро. Штраф за паркування у місці для людей з обмеженими можливостями становитиме 55 євро; за паркування на смузі для пожежних машин; обмеження проїзду для швидкої допомоги – 100 євро; за паркування на місці для електромобілів – 55 євро.

За рух аварійною смугою автомобілістам загрожує штраф у розмірі 200-300 євро із забороною водіння на 30 днів. За використання автомобілістами тротуарів, твердих узбіччя, велодоріжок – до 100 євро.

Раніше повідомляли, які штрафи загрожують українцям за неправильне використання генераторів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua