Українців просять скоротити споживання електроенергії: з чим пов'язані такі заходи

Автор: Лобанова Єлизавета

В Укренерго просять громадян скоротити споживання електроенергії увечері. На сьогоднішній день спостерігається зниження потужностей енергосистеми через зупинку на ремонт енергоблоків низки електростанцій. Енергетики просять усіх українців допомогти їм якнайшвидше завершити ремонтні роботи та знизити з 19:00 до 22:00 користування електроприладами.

Українців просять скоротити споживання електроенергії: з чим пов'язані такі заходи - today.ua

Електростанції, які зазнавали масованих ракетних ударів ворога протягом осені та зими, потребують ремонту. Крім того, нові ракетні атаки завдають нових руйнувань. Також триває сезонна ремонтна кампанія на атомних електростанціях. Вимкнувши кілька електроприладів або використовуючи їх вдень чи вночі, кожен українець у такий спосіб допоможе зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування, зазначили в Укренерго.

Влітку на українців також очікують віялові планові відключення світла через проведення ремонтної кампанії. Основні роботи заплановано на червень-липень. Це швидше за все будуть точкові відключення в окремих регіонах в окремий годинник, тому панікувати не варто. Звичайно, все залежить від ситуації з обстрілами та новими руйнуваннями.

Українців просять скоротити споживання електроенергії: з чим пов'язані такі заходи

Популярні зараз

Агресор найближчими днями піде на штурм двох міст: кому треба якнайшвидше покинути свої домівки

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Обмежено придатні чоловіки можуть стати необмежено придатними: у Міноборони роз'яснили, що їм слід зробити під час мобілізації

Українцям розповіли, на яку пенсію можна розраховувати громадянам, що отримують понад 33 тисячі зарплати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Україна продовжує експортувати електроенергію до Польщі та Молдови в ті години доби, коли в енергосистемі є надлишок потужності.

Раніше повідомлялося, що 16 травня після чергового обстрілу противника почалися відключення світла в деяких населених пунктах України.