Українці зможуть залишити собі “здачу“ за субсидію: кому і на скільки держава збільшила виплати

Кількість субсидіантів в новому опалювальному сезоні значно збільшилася. Крім того, виріс і розмір допомоги від держави, який щомісяця українські громадяни отримуватимуть на оплату комуналки. Гроші видаватимуть готівкою, і якщо українцям вдасться заощадити, "здачу" вони можуть залишити собі.

Українці зможуть залишити собі “здачу“ за субсидію: кому і на скільки держава збільшила виплати - today.ua

У Мінсоцполітики розповіли про можливості для громадян мінімізувати свої витрати на комуналку, не турбуючись про те, що грошей на оплату не вистачить. Середній розмір субсидії по Україні на сьогоднішній день складає 2000 гривень, але ця сума може коригуватися в залежності від того, скільки людей налічується в сім'ї, і який їх сукупний дохід.

Береться до уваги і площа житла. Тому, чим більше сім'я і менше у неї дохід, тим більше буде відшкодувань за комунальні платежі. Якщо в родині працює лише чоловік, а дружина, наприклад в декретній відпустці, і в родині 2-3 дітей, компенсація за комуналку може досягати і 10 000 грн, при цьому сума за всіма платіжками може бути нижче. Тоді решту грошей субсидіанти можуть витратити на себе. Українці зможуть залишити собі “здачу“ за субсидію: кому і на скільки держава збільшила виплати Розмір субсидії відрізняється і в залежності від регіону і тарифів, які в ньому переважають. Розрахувати суму виплат кожен субсидіант може самостійно. Підсумуйте середній дохід на одного члена сім'ї, розділіть його на два прожиткових мінімуми, і помножте на 20%.

Раніше повідомлялося, на скільки зросла чисельність субсидіантів в Україні у вересні, і хто з них буде отримувати більше.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua