Українці зможуть отримати від 10 000 до 25 000 грн від Червоного Хреста: кому належать виплати

Українці, які постраждали від військових дій, зможуть отримати від 10 000 до 25 000 грн від Червоного Хреста. Розраховувати на таку фінансову допомогу можуть мешканці Харківської області. 

Українці зможуть отримати від 10 000 до 25 000 грн від Червоного Хреста: кому належать виплати - today.ua

Міжнародна організація виплатить одноразову допомогу у розмірі від 10 до 25 тисяч гривень таким категоріям громадян:

  • людям, які дістали поранення внаслідок воєнних дій;
  • сім’ям загиблих мирних жителів;
  • людям, які втратили своє житло внаслідок бойових дій.

Розмір виплат відрізнятиметься. Наприклад, для людей, які отримали поранення або втратили своїх близьких через бойові дії сума компенсації складатиме 10-15 тисяч гривень. Громадянам, які втратили житло через війну, Червоний Хрест виплатить 25 тисяч гривень.

Українці зможуть отримати від 10 000 до 25 000 грн від Червоного Хреста: кому належать виплати

Наразі представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста та місцева влада спільно проробляють механізм виплат мешканцям Харківщини, зокрема Борівської територіальної громади. Після того, як алгоритм дій буде вироблений, його оприлюднять на офіційних інформаційних ресурсах Борівської селищної ради. 

Червоний Хрест також підтримує жителів деокупованих територій Донецької, Харківської та Херсонської областей. Всі вони можуть отримати по 1200 грн одноразової грошової допомоги від міжнародної організації.

Українці, які виїхали до Польщі, також можуть отримувати матеріальну допомогу від Червоного Хреста. На допомогу можуть розраховувати громадяни з дітьми та літніми людьми під опікою, а також люди з особливими потребами по здоров'ю. 

Раніше повідомлялося, як внутрішньо-переміщені особи можуть отримати по 2500 гривень від Червоного Хреста.