Українці переплачують за газ великі суми: кому і на скільки завищують цифри в платіжках

Українці масово отримують платіжки за газ, де вказані завищені показання лічильників. Зокрема, клієнти "Регіональної газової компанії" (РГК), пов'язаної з Дмитром Фірташем, скаржаться на те, що обсяги споживання їм штучно збільшують, через що доводиться щомісяця переплачувати.

Українці переплачують за газ великі суми: кому і на скільки завищують цифри в платіжках - today.ua

Один з жителів Крюківщини Київської області розповів про те, що 4 жовтня він подав показання лічильника, за якими йому повинні були нарахувати 96 гривень за газ. За місяць чоловік використав всього 12 кубометрів, однак, коли він зайшов до свого облікового запису на сайті постачальника, виявилося, що йому нарахували понад 1700 грн боргу, підставивши свої показання.

"Мені тоді перерахували платіжку, я заплатив 350 грн, і ось показники змінилися всього на 12 кубометрів, повинен був заплатити 96 грн. Але тут бачу, що мені прийшла платіжка, в якій вказана заборгованість більше 1,7 тис. грн! Я зайшов в кабінет, дивлюся, а показання за два місяці просто зникли! ", - розповів клієнт" Київоблгазу".

Облгази спеціально завищують обсяги споживання, через що зростає розмір абонплати. Якщо сталася така ситуація, що газова компанія не врахувала ваші показання лічильників, то потрібно самому в письмовому вигляді ще раз передати всі свої дані, вимагати, щоб до вас прийшли з перевіркою лічильника і перевірили особисто показники, а якщо не зроблять перерахунок, тоді потрібно писати скаргу в НКРЕКУ, в якій детально викласти обставини спору, а також надати докази своєчасної оплати за газ і копію відповіді облгазу.

На жаль, спотворення показань лічильника - досить-таки поширена проблема по всій Україні. Тому скаржитися обов'язково потрібно. Також потрібно вимагати, щоб Нацкомісія перевірила дотримання ліцензійних умов компанією, на яку надійшла скарга.

Нагадаємо, Нафтогаз з жовтня переводить власників приватних будинків на інший тариф на газ.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com