Підвищення тарифів на електроенергію змушує українців почати економити споживання світла в своїх квартирах і будинках. Однак, не всі знаю, як це правильно зробити. Але якщо відповідально підійти до цього питання, то цифри в платіжках вдасться трохи зменшити.
Найпростіше, що може зробити кожен, - це замінити звичайні лампи на енергозберігаючі.
Щоб заощадити на холодильнику, розмістіть прилад якнайдалі від плити. Бережіть його від попадання прямих сонячних променів, не ставте в холодильник теплі страви, тоді прилад не витрачатиме додаткову енергію і відповідно споживатиме менше електроенергії.
Електрочайник, фен, праска, мікрохвильова піч або гриль - прилади, які використовують найбільше електроенергії. Рекордсмен серед них - електрочайник. За годину роботи він споживає 2,5 кіловат. Вимкнений телевізор також споживає електричну енергію. Підключений до мережі, навіть якщо ви його не дивитесь, споживає приблизно 25 кіловат.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Пральна машина буде використовувати менше електроенергії, якщо ви будете обирати режими з мінімальною температурою прання. Також не треба залишати в розетці зарядні пристрої, якими ми щодня користуємося. Адже навіть в неактивному режимі вони використовують додаткову електроенергію.
Електробойлери, які встановлені в квартирах у більшості українців, споживають чимало електроенергії. Зокрема, в місяць виходить близько 48 кВт. Заощадити можна на всіх електроприладах, якщо рідше ними користуватися. Також потрібно вчасно подавати показання лічильника, щоб не переплачувати. А ще потрібно знати, що в нічний час тариф на електроенергію вдвічі нижче, ніж вдень. Тому багато хто включає на ніч пральну машину, бойлер, ставить телефони на зарядку.
Нагадаємо, українцям почали нараховувати грошову компенсацію за вирісший тариф на електроенергію.