Українці можуть повернути частину сплачених податків на банківську картку: яку суму можна отримати до кінця 2021 року

Платники податків в Україні наприкінці року можуть повернути частину сплачених коштів. Для цього потрібно написати заяву до податкової за місцем реєстрації, і гроші протягом 60 днів надійдуть на банківську картку платника податків.

Українці можуть повернути частину сплачених податків на банківську картку: яку суму можна отримати до кінця 2021 року - today.ua

У Податковому кодексі передбачено, що отримати назад частину грошей від сплати податків можуть громадяни України, які офіційно працевлаштовані (платять податки із зарплати) та протягом року витратили частину своїх коштів на освіту, іпотеку, купівлю авто на біологічному паливі, страховку або благодійність.

Щоб розрахувати, скільки можна повернути з держбюджету, потрібно витрачену за рік суму помножити на 18%. При цьому треба врахувати, що не можна повернути більше, ніж платив платник податків (з розрахунку 18% від білої зарплати на місяць).

Для отримання грошей потрібно написати заяву до податкової за місцем реєстрації, заповнити декларацію та надати документ, що підтверджує витрати.

Після розгляду заяви податкові гроші надійдуть на рахунок протягом двох місяців. Українці можуть повернути частину сплачених податків на банківську картку: яку суму можна отримати до кінця 2021 року В Україні посилилися перевірки платників податків, їх доходи та витрати ретельно звірятимуть. Тим громадянам, хто не зможе пояснити, як їх витрати перевищують отримані ними доходи, будуть змушені заплатити майже 20-відсотковий податок зі своїх витрат. Для цього спеціально створять підрозділ ДПС, який займатиметься вибірковою перевіркою таких громадян.

Податкова амністія дає можливість усім українцям, які мають незадекларовані доходи, легалізувати їх через сплату 5% податку зі своїх активів. Той, хто не захоче скористатися можливістю, ризикує стати об'єктом пильної уваги податківців.

Раніше повідомлялося, що в Україні запровадили новий податок на продаж квартир.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com