Українці можуть перевірити розмір субсидії онлайн: як дізнатися про нарахування і суму виплат

Українці не лише можуть самостійно розрахувати розмір субсидії на наступний опалювальний період, а й перевірити, чи нарахували їм гроші, і чи збігається ця сума з нарахованою ними самими. Всі дані знаходяться у відкритому доступі в Єдиному держреєстрі одержувачів житлових субсидій.

Українці можуть перевірити розмір субсидії онлайн: як дізнатися про нарахування і суму виплат - today.ua

Так, для того, щоб перевірити, чи нарахована субсидія, потрібно зайти на державний портал за адресою subsidii.ioc.gov.ua. Для отримання даних досить знати тільки адресу. Свої ім'я і прізвище вводити не потрібно.

У меню зліва потрібно вибрати область України, населений пункт, вулицю, номер будинку і номер квартири отримувача субсидії. Після введення всіх особистих даних потрібно пройти перевірку, натиснувши на кнопку "Я не робот". Коли перевірка закінчиться, кнопка "Шукати" стане активною. Українці можуть перевірити розмір субсидії онлайн: як дізнатися про нарахування і суму виплат У першій колонці таблиці висвітиться статус субсидії. Щоб дізнатися її розмір, потрібно натиснути на кнопку зі значком "ока" в колонці "Призначено за період". У спливаючому вікні з'явиться сума допомоги. Залежно від того, чи опалювальний це сезон, чи ні, сума субсидії від держави буде відрізнятися.

У таблиці також вказані дати, на період яких була призначена субсидія. Вони відображаються, навіть якщо субсидія неактивна.

Раніше повідомлялося, що гроші, призначені для виплати субсидій на опалювальний період, вже були витрачені протягом року, тому Кабмін просить парламент виділити додаткові 12 млрд гривень.

ДЖЕРЕЛОukranews.com