Українці можуть отримати продукти в супермаркеті безкоштовно: стало відомо, як оформити заявку

Українці, що опинились у скрутній життєвій ситуації, можуть отримати продукти безкоштовно. Для цього лише слід подати заявку на таку допомогу і чекати, поки з'явиться можливість її отримати.

Українці можуть отримати продукти в супермаркеті безкоштовно: стало відомо, як оформити заявку - today.ua

Про те як оформити заявку на "продуктову” допомогу пише ТСН.ua.

В Україні триває війна. Через російську агресію громадянам, які проживають в зоні бойових дій або на прилеглих територіях, доводиться переїжджати у безпечніші регіони. Рятуючи своє життя, люди нерідко опиняються у скрутній ситуації, коли немає ні житла, ні роботи, а подекуди й коштів, аби забезпечити свої родини. Українцям, які постраждали від війни, допомагають як держава, так і благодійники. Таким громадянам надають не лише фінансову допомогу, але й вони можуть отримати продукти безкоштовно. В Мінсоцполітики запевняють, що отримати безкоштовні продуктові набори за потреби може будь яка родина.

Отож, для отримання продуктових наборів, насамперед, потрібно зареєструватись на платформі єДопомога. Далі необхідно залишити відповідну заявку. Під час оформлення заявки у списку партнерів обов'язково обираємо торговельну мережу АТБ. Далі справа - за благодійниками. Коли хтось із меценатів прийме ваш запит та зробить оплату за обраний продуктовий набір, громадянин, який подавав заявку на допомогу, отримає код в особистому кабінеті на платформі єДопомога. Також людині надійде смс-повідомлення на її номер мобільного.

Українці можуть отримати продукти в супермаркеті безкоштовно: стало відомо, як оформити заявку

Після проходження такої процедури родина може вирушати до супермаркету для отримання продуктів. Обов'язково на касі магазину потрібно показати смс-повідомлення або завітати у кабінет єДопомога і надати касиру надісланий штрих-код для сканування.

Можна взяти участь в акції як благодійник

Яякщо ваша родина не потребує допомоги, ви можете взяти участь у акції як благодійник. Для цього потрібно перейти за таким посиланням: https://social.edopomoga.gov.ua/uk/cabinet/volunteer  

Далі слід обрати одну з поданих заявок та номінал, яким вам буде зручно сплатити по заявці. Для сплати доступні номінали 200, 500 і 1000 гривень. Останнім кроком буде безпосередня сплата обраної вами суми.

Після оплати родина, яка подавала прохання, може протягом 30 діб завітати в торговельну мережу та забрати продукти.

Нагадаємо, внутрішньо переміщені особи в Україні мають право на отримання грошової допомоги на проживання. Хто з ВПО отримуватиме виплати з 1 лютого, повідомили у Мінреінтеграції.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua