Українці можуть отримати додаткові 8000 грн через “Дію“

Українці можуть до 15 грудня включно встигнути отримати свої "карантинні" 8000 гривень через портал "Дія". Йдеться про фізосіб-підприємців, які неправильно вказали інформацію про свій банківський рахунок, і гроші їм до цього часу не прийшли на картку. Таким громадянам уряд дав другий шанс.

Українці можуть отримати додаткові 8000 грн через “Дію“ - today.ua

Заявники повинні повторно через портал "Дія" вказати свої правильні реквізити та Ощадбанк перерахує на їхній банківський рахунок 8000 грн матеріальної допомоги.

Нагадаємо, що ФОПи, зареєстровані у "червоній" епідемічній зоні та постраждалі від карантинних заборон, з 19 квітня 2021 року отримали право на отримання фінансової компенсації.

Виплата 8000 гривень відбувається одноразово. Претендувати на цю суму можуть ФОПи та наймані працівники з вузького списку напрямків бізнесу: роздрібна торгівля (крім торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами); тимчасове розміщення; діяльність із забезпечення стравами та напоями; демонстрація фільмів; діяльність у галузі творчості, мистецтва та розваг; діяльність у сфері спорту, організація відпочинку та розваг.

Заяви від претендентів на "карантинні" 8000 гривень ухвалювалися у квітні через "Дію". У них потрібно було вказати ПІБ, дані паспорта, реєстраційний номер підприємця, адресу реєстрації, номер банківського рахунку у форматі IBAN та підтвердити згоду на обробку даних. Ті, хто припустився помилки у зазначенні реквізитів банківського рахунку, не змогли отримати гроші. До 15 грудня такі підприємці мають час виправити дані та отримати на картку свої гроші.

Раніше українцям назвали обов'язкову умову отримання карантинних "тисячі Зеленського" через "Дію".

ДЖЕРЕЛОfakty.ua