Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс

Українські школярі зможуть безплатно отримати ноутбуки для дистанційного навчання. Ноутбуки роздадуть школам. А вже там, у школах, вирішуватимуть, кому дати девайс для навчання. Для того, щоб школяреві дали ноутбук, потрібна буде згода його батьків.

Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс - today.ua

Забезпечення учнів ноутбуками відбуватиметься в рамках проекту "Співдія Ноут".

Учасникам проекту слід знати кілька важливих моментів

В рамках цього проекту мають намір роздати 5 тисяч ноутбуків HP Inc, на яких буде встановлено  ліцензійне програмне забезпечення від Microsoft.

Заяви на отримання ноутбуків подаватимуть не окремі учні, а школи. Від навчальних закладів, що знаходяться на окупованій території, заяви не приймають. Решта можуть подавати заяви, але перевагу надаватимуть тим школам, які зазнали найбільших збитків через війну.

Школам, які відберуть для участі в програмі, роздадуть ноутбуки. Максимальна кількість, яку може отримати навчальний заклад – 30 девайсів. Школа вже вирішуватиме безпосередньо, кому з дітей дати ноутбук для навчання. Звісно, що їх отримають діти з незаможних сімей, чиї батьки не в змозі забезпечити їх сучасним знаряддям для навчання.

Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс

Ноутбуки роздадуть дітям не назавжди, а у тимчасове користування - поки триватиме дистанційне навчання. Для того, щоб учень отримав у користування ноутбук, потрібна буде згода його батьків. Крім того, школа має надати організаторам програми дані про дітей, які отримали ноутбуки, а також контакти їхніх батьків, аби організатори мали змогу зателефонувати їм і переконатись, що девайси дійшли за призначенням.

Надані ноутбуки залишатимуть на балансі шкіл. І після завершення дистанційного навчання школи вирішуватимуть, як із ними вчинити далі, та як задіяти їх у навчальному процесі.

Подати заяви для участі в програмі можна за такою адресою: https://airtable.com/shrE9l5axbTX4LmdI

Заяви приймаються до 15 грудня.

Нагадаємо, цього навчального року у випускних класах шкіл вирішили скасувати державну підсумкову атестацію. Крім того, прийом абітурієнтів у заклади вищої та професійної освіти у 2023 році здійснюватимуть за процедурою 2022 року. 

ДЖЕРЕЛОsocial.com.ua