Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс

Автор: Марченко Любов

Українські школярі зможуть безплатно отримати ноутбуки для дистанційного навчання. Ноутбуки роздадуть школам. А вже там, у школах, вирішуватимуть, кому дати девайс для навчання. Для того, щоб школяреві дали ноутбук, потрібна буде згода його батьків.

Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс - today.ua

Забезпечення учнів ноутбуками відбуватиметься в рамках проекту "Співдія Ноут".

Учасникам проекту слід знати кілька важливих моментів

В рамках цього проекту мають намір роздати 5 тисяч ноутбуків HP Inc, на яких буде встановлено  ліцензійне програмне забезпечення від Microsoft.

Заяви на отримання ноутбуків подаватимуть не окремі учні, а школи. Від навчальних закладів, що знаходяться на окупованій території, заяви не приймають. Решта можуть подавати заяви, але перевагу надаватимуть тим школам, які зазнали найбільших збитків через війну.

Популярні зараз

В Україні змінять вимоги до майбутніх пенсіонерів: хто ризикує залишитись без виплат

ФОПам підвищать податки: скільки сплачуватимуть різні групи у 2024 році

В Україні з 1 грудня суттєво змінились правила продажу валюти та переказу доларів і євро

Мобілізація у Києві: кожен призваний у ЗСУ житель столиці отримає по 30 тис. грн

Школам, які відберуть для участі в програмі, роздадуть ноутбуки. Максимальна кількість, яку може отримати навчальний заклад – 30 девайсів. Школа вже вирішуватиме безпосередньо, кому з дітей дати ноутбук для навчання. Звісно, що їх отримають діти з незаможних сімей, чиї батьки не в змозі забезпечити їх сучасним знаряддям для навчання.

Українським школярам безплатно роздаватимуть ноутбуки: хто може отримати дорогий девайс

Ноутбуки роздадуть дітям не назавжди, а у тимчасове користування - поки триватиме дистанційне навчання. Для того, щоб учень отримав у користування ноутбук, потрібна буде згода його батьків. Крім того, школа має надати організаторам програми дані про дітей, які отримали ноутбуки, а також контакти їхніх батьків, аби організатори мали змогу зателефонувати їм і переконатись, що девайси дійшли за призначенням.

Надані ноутбуки залишатимуть на балансі шкіл. І після завершення дистанційного навчання школи вирішуватимуть, як із ними вчинити далі, та як задіяти їх у навчальному процесі.

Подати заяви для участі в програмі можна за такою адресою: https://airtable.com/shrE9l5axbTX4LmdI

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Заяви приймаються до 15 грудня.

Нагадаємо, цього навчального року у випускних класах шкіл вирішили скасувати державну підсумкову атестацію. Крім того, прийом абітурієнтів у заклади вищої та професійної освіти у 2023 році здійснюватимуть за процедурою 2022 року.