Фермерам в Україні компенсують збитки за втрачений урожай: хто і які виплати отримає

Фермерам в Україні відшкодують збитки, яких вони зазнали через посуху цього літа. За словами прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, за кожен гектар повністю втрачених посівів влада виплатить аграріям 4700 грн. При цьому одне господарство зможе отримати компенсацію максимум за 50 га землі.

Фермерам в Україні компенсують збитки за втрачений урожай: хто і які виплати отримає - today.ua

У разі, якщо площа сільськогосподарських посівів перевищує зазначену, тоді фермер не отримає грошей за втрачений урожай.

Тим аграріям, хто вирощує гречку, жито, просто і овес на площі до 300 га, уряд виділить по 5 тисяч гривень за гектар. Цих грошей має вистачити, щоб пересіяти зерно.Фермерам в Україні компенсують збитки за втрачений урожай: хто і які виплати отримає Глава уряду також на засіданні 11 серпня відзначив, що ринок землі працює в штатному режимі. За період, починаючи з 1 липня, було проведено 5 тис. угод з купівлі-продажу паїв.

Що стосується врожаю, то в цьому році через сильну посуху і проливні дощі Україна зібрала мінімальний урожай ягід, фруктів і деяких овочів. Поля в багатьох областях досі залиті дощами, і урожай картоплі починає гнити. Теж саме стосується огірків.

Щоб розпродати неякісний товар, виробникам доводиться знижувати на нього ціни. Серед усіх овочів поки що впали ціни на моркву і буряк. Дощі на більшій частині території країни припинилися, і фермери взялися збирати те, що зберегло товарний вигляд. Ціни на цибулю також дешевше торішніх.

Раніше повідомлялося, чому українські фермери не можуть розрахуватися за оренду землі в серпні.

ДЖЕРЕЛОubr.ua