Українським біженцям в Італії почали виплачувати по 300 євро: як отримати допомогу

Автор: Лобанова Єлизавета

Українці, які втекли від війни до Італії, почали отримувати обіцяну допомогу. Тим, хто подав заявки на виплати до 9 травня, вже почали виплачувати гроші. Інші біженці почнуть отримувати виплати з 10 червня.

Українським біженцям в Італії почали виплачувати по 300 євро: як отримати допомогу - today.ua

Судячи з кількості заявок, виплати матимуть 36 тис. осіб, серед яких майже 14 тис. дітей. Допомогу можна оформити як на дорослого, так і на неповнолітніх осіб.

Подавати заявки на оформлення матеріальної допомоги в Італії українці можуть до 30 вересня 2022 року. Гроші будуть видавати щомісяця протягом трьох місяців у сумі 300 євро на дорослого та по 150 євро за кожну дитину. Українським біженцям в Італії почали виплачувати по 300 євро: як отримати допомогу Для оформлення заяви українським біженцям необхідно обов'язково отримати дозвіл на проживання за програмою тимчасового захисту. Цей документ видають у відділі імміграційної служби у поліції разом із італійським ідентифікаційним номером (Codice Fiscale).

Крім того, щоб отримати допомогу, потрібно самому винаймати житло і проживати в ньому не менше 10 днів. Якщо українці живуть у безкоштовній квартирі, наданій державою, то фінансової допомоги їм не нарахують.

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Про зарахування коштів надходить сповіщення на мобільний телефон. Якщо заявку подали до 20 числа місяця, допомогу виплатять у перші 10 днів наступного місяця. При собі потрібно мати документ на посвідчення особи та довідку із Codice Fiscale. Забрати гроші потрібно особисто на пошті готівкою.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Якщо протягом 2 місяців виплати не забрати, їх нарахування скасують. Допомогу можуть виплатити одразу за два або три місяці.

Раніше повідомлялося, як допомагають біженцям у Молдові, Великій Британії, Швейцарії та США.

Головне