Українським біженцям в Австрії з жовтня збільшать розмір грошової допомоги: скільки виплачуватимуть

Біженцям з України, які знайшли притулок в Австрії з початку війни, з жовтня збільшать розмір одноразової матеріальної допомоги. Грощі виплатять тим, хто вже прожив у країні 6 місяців. Дорослим платитимуть по 500 євро, а на кожну дитину – по 250 євро.

Українським біженцям в Австрії з жовтня збільшать розмір грошової допомоги: скільки виплачуватимуть - today.ua

Виплати біженцям збільшилися на фоні інфляції, яка торкнулася всієї Європи. У суму 500 євро входить 250 євро кліматичного бонусу та 250 євро кризового бонусу.

У найближчі кілька днів домогосподарства отримають повідомлення на пошту від Міністерства навколишнього середовища про кліматичний бонус та його подробиці.

Українські біженці отримають свої одноразові виплати на банківські картки або через Finanz-Online.

Розмір базової соціальної допомоги біженцям в Австрії залежить від типу житла: з повним пансіоном, самозабезпеченням або приватним проживанням. Українським біженцям в Австрії з жовтня збільшать розмір грошової допомоги: скільки виплачуватимуть У разі приватного проживання українці можуть отримати такі максимальні виплати:

  • субсидія на оренду для однієї особи — до €150 на особу на місяць;
  • дотація на оренду для сім'ї (від 2 осіб) – до €300 на особу на місяць;
  • харчування для дорослих - до €215 на особу на місяць;
  • харчування для неповнолітніх – до €100 на особу на місяць.

Крім того, в Австрії можна отримати фінансову субсидію на шкільне приладдя (до €200 на дитину на рік) та одяг (€150 на людину на рік), а також гроші на відпочинок (до €50 на людину на місяць).

Раніше повідомлялося, що українцям продовжили безкоштовний проїзд у громадському транспорті Відня.

ДЖЕРЕЛОvisitukraine.today