Українським біженцям у Польщі пропонують нові вакансії: де платять на 40% більше

Автор: Лобанова Єлизавета

У Польщі зачекалися українських чоловіків, тож почали пропонувати їхні вакансії жінкам-біженкам. На польському ринку фіксується гострий дефіцит персоналу на деяких роботах. Саме тому українкам почали пропонувати "чоловічу" роботу, за яку платять, як правило, вище за мінімальну зарплату.

Українським біженцям у Польщі пропонують нові вакансії: де платять на 40% більше - today.ua

В аналітичному центрі агентства з працевлаштування Gremi Personal повідомили, що найбільше "чоловічих" вакансій у логістичній сфері.

Там жінкам пропонують роботу комплектувальників товарів на складах, операторів автонавантажувача, і всю суміжну роботу, яка не потребує важкої фізичної праці.

Українок навіть відправляють на спеціальні курси, де їх швидко навчають торгівлі, логістики, деяких технічних навичок.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

У Пентагоні роз'яснили, чи може Україна використовувати зброю США для ударів по Росії

Отримавши необхідний сертифікат, жінки в Польщі можуть влаштуватись карщиками (водіями навантажувача). Раніше цю позицію на підприємствах займали переважно чоловіки-українці. Зайнявши цю вакансію українські жінки зможуть отримувати на 40% більше, ніж вони влаштувалися б нянями, офіціантами або прибиральницями. Українським біженцям у Польщі пропонують нові вакансії: де платять на 40% більше Також за останні місяці у Польщі зріс попит на кадри у харчовій промисловості та електронній комерції. У сфері обслуговування вакансій для жінок вистачає.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Без знання мови українки матимуть змогу заробити у Польщі близько 3400-3600 злотих на місяць (23,5 – 25 тис. грн). Зі знанням польського можна розраховувати на зарплату одразу на 20-30% більше.

Нагадаємо, українських біженців у Польщі позбавляють соціальних виплат , якщо вони залишають країну більш ніж на 30 днів.