Українським біженцям у Німеччині почнуть виплачувати допомогу з безробіття: яких виплат очікувати з 1 червня

Автор: Лобанова Єлизавета

Українські біженці в Німеччині, які втекли від війни, мають право на щомісячні соціальні виплати, а також з 1 червня їм почнуть надавати допомогу з безробіття.

Українським біженцям у Німеччині почнуть виплачувати допомогу з безробіття: яких виплат очікувати з 1 червня - today.ua

Щоб отримувати виплати з безробіття в Німеччині (Arbeitslosengeld II або ALG II, також відоме як Hartz IV або SGB II), слід звернутися до Центру зайнятості (Jobcenter) за місцем проживання.

Право на матеріальну допомогу українці мають таке саме, як і безробітні німці. Потрібно надати свої джерела доходу, і якщо сімейний дохід нижчий за певний мінімум, а вам старше 15 років і менше 65, тоді держава не відмовить вам у виплатах з безробіття доти, доки ви не знайдете роботу.

Якщо з вами проживають діти віком до 15 років та/або непрацездатні особи, ви також можете отримувати соціальну допомогу і на них. Німці називають це "спільнотою потреб". Українським біженцям у Німеччині почнуть виплачувати допомогу з безробіття: яких виплат очікувати з 1 червня На одного безробітного, який проживає сам, розмір допомоги з 1 червня становитиме 449 євро, на пару (якщо двоє безробітних) – по 404 євро кожному.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

В Україні очікується масштабне підвищення заробітних плат

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Отримувач допомоги по безробіттю обов'язково має бути застрахований у системі медичного страхування та страхування довгострокового догляду.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також для отримання допомоги українським біженцям необхідно відкрити рахунок у німецькому банку та повідомити його номер до Центру зайнятості. Центр зайнятості може відшкодувати витрати на розсилку резюме для отримання роботи, а також відправити на додаткові курси.

Раніше повідомлялося, як українським біженцям у Німеччині отримати безкоштовну медичну допомогу.