Українські супермаркети змінили ціни на цукор та борошно: де дешевше купити продукти в середині серпня

Автор: Лобанова Єлизавета

Ціни на продукти в Україні змінюються щомісяця, а то й частіше. У серпні в супермаркетах цукор подорожчав у середньому на гривню за кілограм, а ось борошно навпаки подешевшало.

Українські супермаркети змінили ціни на цукор та борошно: де дешевше купити продукти в середині серпня - today.ua

Станом на 15 серпня, найдешевше цукор коштує в супермаркетах мережі Metro - 30,90 грн/кг, при тому що середня ціна становить 31,23 грн за кг. В Ашані цукор коштує 31,50 грн/кг. Купити 3 кг цукру можна за ціною 93,90 грн, тоді як у липні цінник був на рівні 91,32 грн.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Цукор влітку традиційно дорожчає через сезон консервації. Господині, навіть незважаючи на війну, купують цукор великими об'ємами для приготування варення, джемів тощо. Українські супермаркети змінили ціни на цукор та борошно: де дешевше купити продукти в середині серпня Борошно у свою чергу в серпні подешевшало. Так, у середньому в супермаркетах кілограм борошна "Хуторок" за місяць знизився в ціні з 23,89 грн/кг до 22,46 грн/кг. Вартість упаковки борошна вагою 2 кг від цього виробника стала дешевшою на гривню – 40,53 грн за кг у серпні. Українські супермаркети змінили ціни на цукор та борошно: де дешевше купити продукти в середині серпня Основними причинами підвищення цін на продукти в Україні є зростання світових цін на продовольство та енергоносії, спричинені масштабними інфраструктурними руйнуваннями, збільшенням витрат на логістику, збоями в операційній діяльності та поставках в Україну.

Раніше повідомлялося, що у середині серпня українські супермаркети переписали цінники на м'ясо.

Популярні зараз

В ООН прогнозують масову міграцію українців вже найближчими місяцями

Чи мають право працівники ТЦК затримувати людей на вулиці

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

За чотири штрафи можна купити квартиру: в Україні підвищили суми стягнень з роботодавців